ورکشاپ‌ها

برگزاری کلاس‌های مختلف دانشگاهی
کارگاه‌های آموزشی متنوع با ارائه مدرک معتبر

دوره جدید ورکشاپ‌های مدیریت پروژه

آشنایی با ورکشاپ‌ها

سلام دوستان عزیزم

متینا هستم و خیلی خوشحالم که در این مسیر پربار در کنار هم هستیم. اگر شما در حال خوندن این متن هستید یعنی تصمیم گرفته اید حرفه ای باشید، حرفه ای فکر کنید و عمل کنید.  کارآفرین شریفی هستید که با تمام وجود و تمام انرژی و امکانات مسیری رو شروع کردید اما به موانع زیادی برخوردید، مدیر یک پروژه بودید و متاسفانه بدون هیچ سودی و با ضرر بسیار اون رو تموم کردید، فارغ التحصیل رشته مدیریت هستید اما اعتماد به نفس این رو ندارید که وارد شرکت های پروژه محور بشید، مدیر یک شرکت هستید که در اوج تنها و تنها به خاطر یک پروژه تمام سرمایه تون رو از دست دادین. بدونید که من هم در این حس با شما شریکم و تجربه ی مشابهی داشتم. با هر هدف و هر قصه ای که اینجا هستید بدونید که قراره با هم رشد کنیم و از هم یاد بگیریم. ما اشتباهات گذشته رو تکرار نمی کنیم و از اونها یاد می گیریم و آینده ی کاری مون رو به درستی تغییر میدیم.

حرفه ای بودن در مدیریت پروژه چالش و دغدغه ی صاحبان مشاغل در هر صنعت، سازمان و پروژه‌ست. به عنوان مدیر پروژه داشتن علم، مهارت و تجربه در کنار همراهی یک تیم حرفه ای و اقدامات هوشمندانه و به موقع موفقیت پروژه را تضمین می کنه. هر پروژه در دنیای امروز یک پروژه منحصر به فرد هست چون شرایط و اولویت های هر کدوم متفاوت و در نهایت موفقیت یا عدم موفقیت اون در دستان مدیران پروژه و نحوه عملکردش هست.

مدیریت پروژه یه رشته ی جذاب و پرطرفدارهست که فارغ التحصیلان هر یک از رشته های فنی، مهندسی و مدیریت می تونن اون رو دنبال کنن و اکثر فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی علاقه زیادی به جذب شدن در سازمان های پروژه محور و فعالیت در این عرصه را دارن. ما هر روز شاهد معرفی فرصت های شغلی بی شماری در این حوزه هستیم و عنوان های شغلی متعدد مربوط به این حوزه  بیانگر این هستند که یکی از بهترین رشته های دنیا رو برای مسیر تحصیلی و شغلی انتخاب کردیم.

ورکشاپ‌های جدید

ورکشاپ PMBOK Guide Sixth Edition

1.000.000 تومان

/ کل دوره
ورکشاپ PMBOK Guide Seventh Edition

1.000.000 تومان

/ کل دوره
ورکشاپ زبان تخصصی مدیریت پروژه

به زودی...

/ ماهانه

توضیحات ورکشاپ‌ها

سوالی دارید ؟

سوالات متداول

دوستان عزیزی که تازه قدم به دنیای مدیریت پروژه گذاشتین بهتون پیشنهاد می کنم که آموزش الفبای این استاندارد رو از ورژن شش شروع بکنید و بهتون پیشنهاد میدم حتما این ویدیو رو نگاه کنید:

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by متینا قاسمی | مدیریت پروژه (@matinaa_ghasemi)

برای ثبت نام کافیه که روی دکمه تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت مربوط به ورکشاپ مد نظر خود بزنید.
سپس در فرم ظاهر شده در وبسایت زرین‌پال به نام رضا زلیکانی، مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس معتبر و ایمیل خود را وارد کنید و سپس پرداخت خود را نهایی کرده و رسید پرداخت را نزد خود نگاه دارید.

بعد از اتمام ثبت‌نام جهت هماهنگی و زمانبندی نهایی با شما تماس گرفته خواهد شد.

بله شما می‌توانید به صورت همزمان هریک از ورکشاپ‌ها را انتخاب و ثبت نام بفرمایید.

تمامی دوره ها به شکل آنلاین و با استفاده از نرم افزار zoom انجام خواهد شد.

گواهی معتبر پایان دروه از سمت موسسه Central Mediterranean Educational Center قبرس شمالی صادر خواهد شد.

https://www.cmec.education